تبلیغات
هیأت نشر حقایق شهرستان زرقان - كاش ظهور میكردی آقا!!!

هیأت نشر حقایق شهرستان زرقان

تا به حال با خودت فكر كردی كه چرا گرفتار روزمرگی دنیا شده ایم؟ هر روز به دنبال امور دنیوی هستیم و به معنویات تنها از سر رفع تكلیف نگاه میكنیم! چرا وقتی من و شما چیزی رو گم میكنیم تمام هم و غم خودمون رو واسه پیدا كردنش میذاریم؟ آیا غیر از اینه كه اون گمشده واقعا ارزشمنده واسمون؟ حالا یكم با خودمون فكر كنیم كه واقعا آیا چیزی ارزشمندتر از امام زمانمون هست؟ آیا اونقدر واسمون ارزش داره كه بخوایم واسه اومدنش کاری کنیم؟ ما كه هزار و اندی ساله كه اماممون رو گم كردیم، پس چرا و واقعا چرا به دنبالش نیستیم؟؟؟ آیا نیازی تو خودمون نمیبینیم که دعوتش کنیم و زمینه ظهورش رو فراهم کنیم؟

چه انتظار عجیبی! تو بین منتظران هم عزیز من چه غریبی! عجیب تر كه چه آسان، نبودنت شده عادت! چه بیخیال نشستیم نه كوششی نه تلاشی! فقط نشسته و گفتیم، خدا كند كه بیایی!

چرا مأیوس شده ای و دیگر كاری نمیكنی؟ مگر نمی دانی كه مرگی هست؟ مگر نمی دانی كه سوال و جوابی هست؟ مگر نمی دانی كه از من و تو سوال میشود كه امامت كیست؟ و مگر نه اینست كه از من وتو سوال میشود كه چقدر برای امامت تلاش كرده ای؟ من مات و لم یعرف امام زمانه چی شد؟ پس کو امامت؟ کجاست؟

این سایه ای كه هست ز روی سرم، نگیر          پستم ولی بیا تو مرا دست كم نگیر

آلوده ام درست، ولی جان مادرت                 نام مرا ز منتظرانت قلم نگیر

 آیا نشنیدی كه پیامبر(ص) فرمودند: هر كس بمیرد و امام زمانش را نشناسد به مرگ جاهیلت مرده!!!

وای بر ما و ای وای بر ما كه تمام لحظه هایمان خالی از نام و یاد مولایمان شده!!!


آیا ندیدی كه قوم بنی اسرائیل با ناله و زاری در پیشگاه خداوند ظهور منجی خود، یعنی حضرت موسی(ع) را 170 سال نزدیكتر كردند. آنها تنها با 40 روز گریه و زاری خالصانه به این نتیجه رسیدند. پس من و تو هم می توانیم. و باید كاری كنیم كه در امر ظهور آقا صاحب الزمان(عج) تعجیل شود.

تقصیر من است، اینكه كم می آیی                    هر وقت شدم اسیر غم، می آیی

این جمعه و جمعه های دیگر حرف است           آدم بشوم سه شنبه هم می آیی

 در حدیثی دیدم كه امام معصوم فرمودند: برای ظهور بسیار دعا كنید كه در واقع دعا برای ظهور موجب فرج و گشایش در كار خود شماست. به نظر شما مخاطب این سخن امام چه کسی میتونه باشه؟ آیا غیر از شیعه، كسی میتونه مخاطب این سخن باشه، در حالی که امام با صراحت بیان میفرمایند که شیعیان ما باید برای ظهور دعا کنند نه کسانی دیگر؟ در بین حدود 7ونیم میلیارد جمعیت كره زمین تنها حدود 300 میلیون شیعه وجود دارد. با این حال چند نفر از این تعداد توجیه هستند كه امام زمانشان كیست و چرا غایب شده؟ و مهمتر از آن چرا ظهور نمیكند؟

چرا شیعه از ابتدا با داشتن امامان رئوفی همچون مولا امیرالمومنین، از امر ولایت پشتیبانی نكرد. در ماه رمضان به یاد مظلومیت علی(ع) می گرییم، به یاد آن زمان كه مردم پشت امام زمانشان را خالی كردند و به خاطرآنكه شمششیر كینه فرق عدالت را شكافت ضجه میزنیم، همچنین در دهه فاطمیه به یاد مظلومیت حضرت فاطمه(س) ناله میكنیم، ماه محرم را با یاد مظلومیت حسین(ع) سیاه پوش میشویم؛ حال دریغ از كمی ناله و گریه برای امام زمان خودمان، دریغ از كمی یاری، دریغ از كمی مردانگی و مروت، دریغ از كمی غیرت و تعصب!

دعا پشت دعا برای آمدنت                     گناه پشت گناه برای نیامدنت

دل، درگیر میان این دو انتخاب                   كدام آخر؟ آمدنت یا نیامدنت؟

امامی كه همیشه نگاهش به ماست و دعا گوی ماست. در همه نمازهایش به فكر شیعیانش است و از خداوند برای شیعیانش طلب مغفرت می كند.

زلفت اگر نبود، نسیم سحر نبود        گمراه می شدیم، نگاهت اگر نبود

مهر شما به داد تمنای ما رسید           ورنه پل صراط چنین بی خطر نبود

من و شما همیشه میگوییم چه مردم پستی بودند كه امام زمانشان را سر بریدند و سرش را بالای نیزه بردند! همیشه میگوییم اگر ما آنجا بودیم حتما به یاریش میشتافتیم، اما نه! به خدا نه! اینگونه نیست كه میگوییم. همین الان من و شما برای امام زمانمان چه كردیم. همین الان باید خودمون رو نشون بدیم كه چند مرده حلاجیم! درسته اونایی كه پشت امام حسین(ع) رو خالی كردند بصیرت نداشتند، ولی مشخصا امامشون رو دوست داشتند كه نامه نوشتند و امام رو دعوت كردند. اونا عهدشون رو مكتوب كردند. اما من و تو چی؟

اعتباری به عهد مكتوب نیست چه برسد به عهد زبانی ما!!! نه اینكه دعا برای ظهور خوب نیست، نه! هر چیز به اندازه و در جای خود. اما گفتن كجا و عمل كردن كجا!

هم چاه سر راه تو باید بكنیم                             هم اینكه از انتظار تو دم بزنیم

این نامه چندم است كه میخوانی آقا؟                    داریم ركورد كوفه را میشكنیم

اصلا چرا نباید ما دوران ظهور را درك کنیم؟ میشود و بخدا میشود که به آن آرمان شهر رسید.

دارد زمان آمدنت دیر میشود                            دارد جوان سینه زنت پیر میشود

شاید بر اثر گریه های شماست                     هر هفته غروب جمعه دلگیر میشود

پس برخیز، برخیز و تمام توانت را به كار بببند تا ظهور را جلو بیندازیم.

به امید آمدنش...


 

دل نوشته بنده حقیر

م.ح.الف

رمضان 1434

مرداد 1392


نوشته شده در تاریخ یکشنبه 6 مرداد 1392 توسط منتظر یار

  • paper | ایکس باکس | قالب بلاگ اسکای
  •